Вхід до особистого кабінету

Перелік партнерів

Асоціація українських банків — незалежне об`єднання комерційних банків України, створене з метою координації розвитку фінансового сектору. Асоціація представляє інтереси банків у відносинах з НБУ, органами влади України та багатьма іншими державними та недержавними організаціями.
НАБУ – недержавне непідприємницьке неприбуткове об`єднання банків України, основна мета якого полягає у вирішенні будь-яких питань між учасниками ринку фінансів, спільному забезпеченні захисту їхніх інтересів та вибудовування єдиної лінії взаємовідносин з НБУ та іншими державними органами.
Фондова біржа ПФТС — найбільший організатор торгівлі на ринку цінних паперів України. Біржа підтримує міжрегіональну систему електронних торгів цінними паперами в режимі реального часу та здійснює широкий спектр операцій на фондовому ринку на підставі ліцензії.
VISA International — міжнародна система платежів. Асоційоване членство Юнекс Банку в системі надає можливість держателям карток, емітованих банком, здійснювати розрахунки за допомогою платіжної картки та отримувати готівку в різних валютах у будь-якій точці світу.
УкрКарт - одна з найбільших національних платіжних систем, виконує процесінгове обслуговування карток MasterCard та Visa. Завдяки партнерству з системою держателі карток обслуговуються за низькими тарифами майже в 1500 банкоматах і в 1700 торговельних POS-терміналах.
ПАТ «Ідея Банк» входить до складу однієї з найбільших у Східній та Центральній Європі фінансових груп - Getin Holding S.A, Республіка Польща. займає лідируючі позиції в роздрібному сегменті. www.ideabank.ua

 

Ukrdealing — українська міжбанківська інформаційно-дилінгова система. Співробітництво з організацією допомагає Юнекс Банку здійснювати ефективні міжбанківські операції на ринку України.
Reuters Dealing 3000 (Domestic) — міжнародна транзакційна система, яка входить до корпорації Thomson Reuters. Завдяки партнерським відносинам з системою банк успішно працює на міжбанківських ринках.
SWIFT — провідна міжнародна організація у сфері міжбанківських фінансових телекомунікацій, яка забезпечує оперативну, безпечну та надійну передачу фінансових повідомлень по всьому світу. Членами організації є більш ніж 6 тисяч користувачів з 175 країн світу.
Інноваційний сервіс прийому банківських карт для сплати за товари та послуги. Ця послуга для підприємств сфери торгівлі та послуг, що надає їм можливість приймати платіжні картки у якості засобу сплати за свої товари та послуги, а банку розширювати свою клієнтську базу.
Основною метою діяльності ДІУ є рефінансування іпотечних кредиторів (банків і небанківських фінансових установ, які провадять діяльність з надання забезпечених іпотекою кредитів) за рахунок власних та залучених коштів, у тому числі коштів, що надійшли від розміщення цінних паперів, сприяння подальшому розвитку ринку іпотечного кредитування.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЛОН КРЕДИТ» - залучення клієнтів шляхом особистих контактів, або онлайн з використанням інформаційно- телекомунікаційної системи партнера, доступ до якої забезпечується за допомогою Веб сайту партнера

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНХАБ» - послуги з надання можливості Банку користуватися інформаційними ресурсами Партнера, з метою організації надання Банком банківських послуг в сфері споживчого кредитування

 

Кредитні бюро

Допоможемо Україні разом

 

АТ «ЮНЕКС БАНК» є учасником ФГВФО
Ліцензія НБУ №56 від 28.10.2011
© 2004-2021, АТ «ЮНЕКС БАНК»