Відділення та банкомати

Чому варто відкрити рахунок бізнесу в Unex Bank

Юнекс Банк – справжній європейський банк, що працює на ринку України з 1993 року. Тож відкриваючи рахунок в Unex Bank ви отримаєте усі переваги європейських принципів ведення бізнесу та глибоке розуміння потреб українського бізнесу.

Ми пропонуємо бізнесу прискорене відкриття поточного рахунку та вигідні тарифи на розрахунково-касове обслуговування: усі нові бізнес-клієнти Юнекс Банку підключаються до пільгового тарифного плану Unex Welcome, до якого вже включено найнеобхідніші послуги.

Показати ще

Почніть знайомство з Unex Bank комфортно

 • Time Black
  Швидке відкриття
  Рахунок для бізнесу відкриємо лише за один день
 • Priority Pass Black
  Підтримка
  Ваш персональний менеджер на зв’язку в режимі 24/7
 • Briefcase Black
  Мінімум документів
  Для відкриття рахунку потрібні лише найнеобхідніші папери
 • Limit Black
  Вигідні тарифи
  Тарифні пакети РКО для бізнесу за моделлю «все включено»

Документи для відкриття рахунку для бізнеса

images

Щоб відкрити рахунок в Unex Bank, потрібно надати лише найнеобхідніший перелік документів, який встановлено діючими нормативно-правовими актами України. Зокрема, серед документів для відкриття рахунку, Вам необхідно надати фінансову звітність (крім новостворених компаній), заповнену анкету-опитувальник, заяву на відкриття рахунку, паспорт керівника, який має право розпоряджатися відкритим рахунком, документи, які містять відомості про структуру власності бізнесу.

У разі необхідності, наш менеджер проконсультує та допоможе із підготовкою документів, які необхідні для відкриття рахунку бізнесу.

Повний перелік документів для відкриття рахунку, а також шаблони заяви на відкриття рахунку, анкети опитувальника для різних типів компаній розташований нижче.

Документи для відкриття рахунків Договір комплексного банківського обслуговування
icon Актуальний
Публічна пропозиція АТ «ЮНЕКС БАНК» на укладання договору комплексного обслуговування суб’єктів господарювання та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність
icon Актуальний
Правила використання корпоративних платіжних карток
icon Актуальний
Договір на приєднання до Публічної пропозиції за тарифним пакетом
icon Актуальний
Заявка на надання доступу по рахункам клієнта в системі
icon Актуальний
Інструкція про порядок забезпечення захисту ключової інформації
icon Актуальний
Заявка на налаштування захисту ключів ЕЦП клієнтам в системі
icon Актуальний
Договір на приєднання до Публічної пропозиції за банківським вкладом «Юнекс Овернайт»
icon Актуальний
Договір на приєднання до Публічної пропозиції за банківським вкладом «Максимум»
icon Актуальний
Договір на приєднання до Публічної пропозиції за банківським вкладом «Бізнес»
icon Актуальний
Договір банківського вкладу «БІЗНЕС»
icon Актуальний
Довідка про систему гарантування вкладів фізичних осіб
icon Актуальний
Договір на приєднання до Публічної пропозиції за послугою Корпоративна карта
icon Актуальний
Договір на приєднання до Публічної пропозиції за послугою ЦФК
icon Актуальний
Заява про підключення до ЦФК
icon Актуальний
Заява про надання доступу в системі ЦФК

Відкривайте рахунок оnline

Економте ваш час та гроші. Unex Bank пропонує бізнесу відкрити поточний рахунок оnline. Щоб скористатися послугою, просто залиште заявку на відкриття рахунку. За декілька хвилин наш менеджер зателефонує, щоб з’ясувати деталі та допоможе із підготовкою необхідних цифрових документів для відкриття рахунку оnline.

Unex Bank використовує усі сучасні способи отримання та обміну інформацією, зокрема з державних реєстрів, доступ до яких відкритий для банків. Що дозволяє мінімізувати пакет документів, які має надати компанія для відкриття банківського рахунку оnline.

Після надання електронними каналами усіх необхідних документів, завірених цифровим підписом, рахунок для бізнесу буде відкрито протягом одного робочого дня. Вам не доведеться відвідувати наш офіс, щоб відкрити рахунок оnline.

Показати ще

Відкриття рахунку для бізнесу

Розрахунковий рахунок – базова та найбільш популярна банківська послуга для бізнесу не тільки в Україні, а й у всьому світі. Жодна компанія чи підприємець, що надає послуги у сегменті B2B, не може вести професійну діяльність без відкриття рахунку.


Відкрити розрахунковий рахунок бізнесу трохи складніше, ніж рахунок фізичної особи. Що пов'язано з більш складними процедурами перевірки та комплаєнсу. Однак навіть за таких вступних відкриття рахунку для бізнесу за один день – цілком реальне завдання. Зрозуміло, за умови, що компанія підготувала та надала всі необхідні для відкриття рахунку документи, а банк виявляє лояльність та докладає зусиль для максимально оперативного проходження всіх необхідних процедур.


Бізнес-клієнти, які вперше відкривають рахунок у банку, мають надати пакет документів. Базовий набір складається з установчого документа, під яким розуміється статут, засновницький договір, установчий акт чи положення. Якщо такі документи вже розміщені на публічних порталах електронних сервісів, копіювати та надавати їх не потрібно – достатньо надати копію опису таких документів. А юридичні особи публічного права взагалі не подають установчий документ.


Усі установчі документи додатково супроводжуються протоколом, рішенням чи аналогічним документом вищого органу юридичної особи про затвердження такого установчого документа.


Крім того, для відкриття рахунку для юридичних осіб, компанія має надати банку схематичне зображення структури її власності, з якої можна визначити кінцевого бенефіціарного власника. Звісно, банк додатково поросить в компанії надати фінансову звітність за формою 1, а також звіт про фінансові результати компанії, звіт про рух коштів за звітний період.


Список, на жаль, не є вичерпним: банк у рамках концепції ризик-орієнтованого підходу та принципу KYC (знай свого клієнта) може попросити й інші звітні документи, щоб краще зрозуміти суть діяльності компанії.


На додаток до всього перерахованого, юридична особа для відкриття рахунку має надати документи, які зможуть підтвердити повноваження керівника, який наділяється правом розпоряджатися коштами на рахунку, провадити таку діяльність. А також заповнити та надати банку анкету-опитувальник.


Останній документ є шаблонним та містить близько трьох десятків полів. Заповнення більшості з них не займе багато часу, але в результаті банк отримає вичерпні відповіді на безліч питань, які допоможуть відкрити рахунок максимально оперативно та з дотриманням усіх законодавчих вимог.


Опитувальник містить як дуже базові питання, на кшталт назви та форми власності компанії, коду ЄДРПОУ, адреси реєстрації юридичної особи, контактних даних, розміру статутного капіталу тощо, так і специфічні. Наприклад, наявність специфічних видів діяльності та відповідних ліцензій, що дозволяють їх здійснювати, джерела надходження виручки на рахунок та інші дані, що допомагають зрозуміти сутність діяльності підприємства.


Проте не варто переживати. Опитувальник і відносно великий перелік документів лише виглядає громіздким. Наші менеджери допоможуть впоратися із завданням підготовки всіх необхідних документів, заповнення анкети та оперативно відкриють поточний рахунок для вашого бізнесу.

Показати ще

Відкриття бізнес-рахунку

Після проходження всіх необхідних для відкриття рахунку процедур уповноважений представник компанії підписує договір комплексного банківського обслуговування, обирає тарифний пакет, від якого залежить вартість послуг, а також договір про приєднання до умов тарифного плану.


Відкриття розрахункового рахунку, ціна якого входить у вартість щомісячного пакету послуг – модель, яка використовується у більшості тарифних планів РКО для бізнесу Unex Bank. У такому разі ви не платите окремо за відкриття рахунку, але щомісяця вносите невелику абонплату, одержуючи набір необхідних сервісів без додаткової плати.


Проте, приміром, у тарифному плані Прозорий, що створений спеціально для бізнесменів-початківців, немає навіть щомісячної абонплати. Щоб підібрати пакет, що найбільш підходить для вашої компанії, зверніться до менеджера у відділенні або зв'яжіться зі спеціалістом головного офісу за номером 0 800 3 111 33.


І на останок. Відкрити рахунок для бізнесу онлайн повноцінно, без участі менеджера з боку банку можливості немає. Проте наші фахівці допоможуть вам з підготовкою документів та збором необхідної інформації, щоб звести візити до офісу до мінімуму.

Показати ще
icon star icon star icon star

Хочеш залишити відгук про роботу Unex Bank?